آخرین مطالب
خانه / تور پوکت ارزان / تور پوکت ارزان

تور پوکت ارزان

تور پوکت ارزان

تور پوکت

پوکت بعنوان بزرگترین جزیره تایلند و بهترین استراحتگاه برای تعطیلات در تایلند و حتی آسیا می باشد و همه ساله مسافران زیادی از ایران در تور پوکت نوروز ۹۶ شرکت می کنند. تور پوکت نوروز ۹۶ از جمله تورهای تایلند نوروز ۹۶ می باشد که در تعطیلات عید نوروز ۹۶ برگزار می گردد. سایت تور تایلند به واسطه همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و با تجربه در زمینه تور تایلند، پکیج های مختلف و متنوع تور پوکت نوروز ۹۶ را از اواسط زمستان ۹۵ به تدریج در سایت قرار می دهد. قیمت تور پوکت نوروز ۹۶ بسته به خدمات تور و شرایط مختلف، متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور پوکت نوروز ۹۶ با شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

تور پوکت ارزان
تور پوکت ارزان

خدمات تور پوکت نوروز ۹۶

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل های پوکت همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت، اخذ ویزای عادی تایلند، گشت شهری.

 

تور پوکت ارزان
تور پوکت ارزان

پروازهای تور پوکت نوروز ۹۶

تور پوکت نوروز ۹۶ با پروازهای مختلفی همچون پرواز قطری، پرواز عمان ایر، پرواز Thai Airways، پرواز ایر آسیا، پرواز ماهان و پرواز ایران ایر قابل رزرو می باشد (در صورتیکه پروازها پر نباشد).

تور پوکت ارزان
تور پوکت ارزان

قیمت تور پوکت نوروز ۹۶

قیمت تور پوکت نوروز ۹۶ با توجه به نوع خدمات، نوع هتل و نوع پرواز کاملا متغیر می باشد. جهت اطلاع دقیق قیمت ها با شماره های سایت تماس بگیرید.

 

تور پوکت

درباره gohari