آخرین مطالب
خانه / تور تایلند 95 / تور تایلند ۹۵

تور تایلند ۹۵

تور تایلند

بازدید از بازار های شبانه تایلند، یک تجربه فراموش نشدنی و یک فرصت خارق العاده برای خرید همراه با تخفیف در تایلند است. تمام بازار های سراسر کشور تایلند، یک انتخاب شگفت انگیز برای خوردن اسنک های خیابانی و یک وعده غذای خوشمزه، خرید اجناس منحصر به فرد دست ساز، از فروشنده های خنده رو و بشاش هستند. البته مجموعه زیادی از اجناس بدلی که کار طراحان معروف است از قبیل عینک های آفتابی ری بن Roy Baen، محصولات ورزشی آدیداس و ساعت های رولکس را هم در میان آنها می توانید ببینید. هر کدام از بهترین بازار های شبانه تایلند، اجناس متفاوتی را عرضه می کند که می تواند انواعی از کالاهای خاص با قیمت واقعا استثنایی، نمایش های ویژه فرهنگی یا یک غذای شگفت انگیز باشد. در این لیست، ۱۰ تا از بهترین بازارهای شبانه تایلند را ارائه نمودیم.

تور تایلند 95
تور تایلند ۹۵

دو بازار رویی فت (Roi Fat) در بانکوک وجود دارد، اما بزرگترین و بهترین آن دقیقا پشت میدان مرکز خرید سیکون(Seacon) در سوئی ۵۱ رینا کارین قرار دارد. بازار رویی فت  Roi Fat، به سه قسمت بازار، انبار و  Rod  آنتیک تقسیم می شود. در قسمت بازار، هر تصوری از بازار های سنتی شبانه تایلند دارید را به واقعیت تبدیل می کند و در بازار شبانه ی رویی فت  با ۲۰۰ هزار غرفه از اجناس مد روز تا لباس های خانگی را فروخته می شوند. قسمت انبار و قسمتRod آنتیک بازار، واقعا قسمت های جالبی هستند که اجناس عتیقه دست دوم می فروشند. در قسمت  آنتیک بازار رویی فت،  می توانید از مجموعه دوربین های قدیمی تا دوچرخه های قدیمی را پیدا کنید.

تور تایلند 95
تور تایلند ۹۵

بازار شبانه رونگ کلوئی که به آن بازار مرز دوستی هم می گویند، دارای غرفه ها و فروشگاه های بسیار زیادی است و فقط یک بازار شبانه نیست و در طول روز هم باز است. وقتی از بزرگترین و شلوغترین خرده فروشی های تایلند نام می بریم، غیر ممکن است اسمی از بازار رونگ نیاید. بازار رونگ کلوئی، دقیقا در امتداد مسیری که به مرز کامبوج منتهی می شود و در حدود ۲۵۵ کیلومتری شهر بانکوک، قرار دارد. بازار دونگ کلوئی، منطقه ی وسیعی را با هزاران فروشنده در بر گرفته است و بسیاری از آنها مسافرانی از کشور های همسایه هستند که اجناس جدید و جالبی برای عرضه دارند. در بازار شبانه با وجود فرصت انتخاب خیلی زیاد در یک مکان و قیمت مناسب و ارزان اجناس (مثل تی شرت،جنس های بدلی طراحان معروف، وسایل برقی ارزان و غیره) شانس پیدا کردن بعضی از سوغاتی های خاص و منحصر به فرد بسیار بالاست.

تور تایلند 95
تور تایلند ۹۵

 

 بازار شبانه جی جی گرین از دو بخش، بازار فضای آزاد و دیگری بارهایی که نوشیدنی های محلی سرو می کنند، تشکیل شده است. در حالیکه تعداد زیادی از بارها و فروشگاه های ثابت در تمام طول هفته باز هستند، دیدن بازار در شب های پنج شنبه تا یکشنبه یک تجربه ی کامل تری از خرید خواهد بود. در بازار شبانه جی جی گرین، لباس های دست دوم و مدل هایی از ماشین های قدیمی ، آثار هنری، عتیقه جات و اجناس قابل اضافه کردن به کلکسیون را می توانید به قیمت خیلی ارزان پیدا کنید.

تور تایلند پاتایا

درباره gohari