آخرین مطالب
خانه / تفریحات پوکت / تفریحات پوکت

تفریحات پوکت

تفریحات پوکت

درصد زیادی از کسانی که از تور پوکت استفاده می کنند، سعی می کنند با توجه به سواحل بینظیر و وجود امکانات تفریحی هیجان انگیز پوکت از جمله امکان غواصی در آب های شفاف، جت اسکی، موج سواری، اسکی روی آب و قایق سواری، از تفریحات پوکت به نحو احسن لذت ببرند و سفری خاطره انگیز را تجربه کنند. در این مطلب تعدادی از این تفریحات پوکت معرفی شده است. چنانچه در تور پوکت به دنبال بازدید از مکان های تفریحی پوکت هستید، با ما در ارتباط باشید.

پارک آبی پوکت
پارک آبی پوکت

پارک آبی پوکت

پارک آبی پوکت یکی از بهترین تفریحات پوکت از دید گردشگران می باشد. وجود انواع و اقسام وسایل و امکانات متنوع پارک آبی نظیر گرداب ها، رودخانه ها و دریاهای شبیه سازی شده، خطوط پستی، و رستوران ها با شب خاص موجب می گردد تا تمام کسانی که در تور پوکت خود از پارک آبی پوکت استفاده می کنند، برای یک روز کامل بتوانند هیجانی وصف نشدنی را تجربه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

فیل سواری در پوکت
فیل سواری در پوکت

فیل سواری در پوکت

فیل سواری در پوکت یکی از متفاوت ترین تجربه هایی می باشد که علاقه مندان به سواری می توانند تجربه کنند. زیرا می توانند نوعی متفاوت از سواری را بر روی این حیوان عظیم الجثه در جنگل های زیبا و طبیعت بکر پوکت، تجربه نمایند. فیل سواری در پوکت یکی از پر طرفدارترین تفریحاتی است که گردشگران در پوکت انجام می دهند.

 قایق سواری یا رفتینگ در پوکت
قایق سواری یا رفتینگ در پوکت

 قایق سواری یا رفتینگ در پوکت

قایق سواری در تنداب های پوکت یا رفتینگ پوکت یکی از بهترین تفریحات پوکت از دید گردشگران می باشد. لذت قایق سواری در یک مسیر حدودا ۵ کیلومتری بسیار زیبا و در بین جنگل های بکر پوکت و تجربه یک ماجراجویی بینظیر موجب می گردد تا افراد زیادی که از تور پوکت استفاده می کنند، این تفریح لذت بخش را نیز امتحان نمایند.

تور تفریحی جزیره فی فی پوکت
تور تفریحی جزیره فی فی پوکت

تور تفریحی جزیره فی فی پوکت

جزیره فی فی پوکت یکی از زیباترین جزایر گرمسیری دنیا و یکی از اصلی ترین دیدنی های تور تایلند می باشد. جزیره فی فی پوکت در فاصله حدودا ۵۰ کیلومتری شهر پوکت واقع شده است و روزانه میتوان با استفاده از قایق موتوری به سمت آن رفت و یک روز مهیج را رقم زد. وجود صخره های آهکی، سواحل شنی و غار های پنهان در جزیره و امکان غواصی در آب های شفاف و زلال آن بهمراه تجربه ناهار با منوی باز در دل جزیره، تصاویری به یاد ماندنی را در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جزیره، اینجا کلیک نمایید.

بولینگ در پوکت

بولینگ یک سرگرمی محبوب در پوکت می باشد و طرفداران مخصوص به خودش را دارد؛ هم افراد بومی آنجا و هم گردشگرانی که به آنجا سفر می کنند.

 

مراسم فانتازیا در پوکت

مراسم فانتازیا در پوکت بزرگترین برنامه و مراسم پوکت می باشد که به نوعی یک نمایش فانتزی از داستان های قدیمی و سنت های تایلند می باشد که یک شب فوق العاده را برای شرکت کنندگان رقم می زند. در فانتازیا پوکت کاخ های بزرگ تایلند بازسازی می شوند و انواع و اقسام سرگرمی ها از جمله طناب بازی توسط هنرمندان حرفه ای، اجرای مراسم مختلف با فیل ها و غیره برگزار می گردد.

درباره gohari