آخرین مطالب
خانه / تفریحات بانکوک / تفریحات بانکوک

تفریحات بانکوک

تفریحات بانکوک

بانکوک شهری زیبا و سرگرم کننده برای سفر می باشد که دارای تفریحاتی هیجان انگیز است. بازارهای محلی شلوغ، شب زنده داری در کلوپ های شبانه، لذت خوردن شام در کشتی کروز، پارک های آبی هیجان انگیز، سالن های بولینگ متعدد و غیره از جمله تفریحات بانکوک هستند که موجب گردیده است درصد زیادی از مسافران تور بانکوک، از آن بهره مند گردند. در این مطلب تعدادی از این تفریحات بانکوک معرفی شده است.

پارک سیام بانکوک
پارک سیام بانکوک

پارک سیام بانکوک

پارک سیام بانکوک یکی از مجموعه های تفریحی بانکوک می باشد که دارای شهربازی و پارک آبی است. پارک سیام بانکوک به اندازه کافی سرگرم کننده و مهیج است که برای دیدن کامل آن، نیاز به صرف یک روز تمام می باشد. پارک آبی سیام بانکوک یک منطقه بزرگ با لوازم هیجان انگیز می باشد که بسیار متنوع و جذاب است و طرفداران زیادی نیز دارد. پارک سیام بانکوک بدلیل جذابیت هایی که دارد، یکی از بهترین مراکز تفریحی بانکوک محسوب می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پارک آبی سیام اینجا کلیک نمایید.

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک
تور بانکوک

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک یک پارک نسبتا بزرگ و جذاب می باشد که بر روی پشت بام مرکز خرید Bangkae ساخته شده است. پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک بسیار نزدیکتر به پارک آبی سیام بانکوک می باشد. پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک به تازگی مرمت شده است و یک مکان سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

بولینگ در بانکوک
تور بانکوک

بولینگ در بانکوک

بولینگ یک سرگرمی محبوب در بانکوک تایلند می باشد و طرفداران مخصوص به خودش را دارد؛ هم افراد بومی آنجا و هم گردشگرانی که به آنجا سفر می کنند.

 

اسکیت روی یخ در بانکوک

اسکیت روی یخ در بانکوک یک راه ایده آل و سرگرم کننده برای رهایی از گرما بانکوک در فصول گرم می باشد.  اسکیت روی یخ در بانکوک علاوه بر اینکه برای بچه ها بسیار هیجان انگیز است، برای پدر و مادرها نیز جذاب می باشد. به یاد داشته باشید که پوشیدن لباس گرم و راحت، جوراب ضخیم، شلوار جین، و دستکش برای اسکیت روی یخ در بانکوک توصیه می گردد.

 

نمایش سیام نیرامیت در بانکوک

نمایش سیام نیرامیت در بانکوک یک شو و نمایش بسیار جذاب از ۷۰۰ سال تاریخ تایلند و معرفی فرهنگ، آداب و رسوم و سنت های آن است. در نمایش سیام نیرامیت بانکوک بخش های مختلف و مهم تایلند به نحوی حیرت انگیز بازسازی می شود و در دل یک قصه با موضوع رمان حماسی، بخشی از تاریخ تایلند بازگو می گردد. دیدن این نمایش حیرت انگیز در یک سالن ۲۰۰۰ نفری، بسیار جذاب می باشد.

درباره gohari